grafika
fotografia
komiks
ilustracje
reklama
internet
teksty


•  woman impresja
•  dream
•  różne

 

GRAFIKA    

   grafika - woman impresja 01   grafika - woman impresja 04   grafika - woman impresja 08

   grafika - woman impresja 09   grafika - woman impresja 12   grafika - dream blue

   grafika - virtual face 01   grafika - wojna   grafika - wolność

  


Grafiką komputerową zacząłem interesować się już w czasach komputerów 8-bitowych. Pierwsze próby tworzenia za pomocą komputera podejmowałem na legendarnym komputerze Commodore 64. Parę lat później, kiedy zacząłem pracować w branży reklamowej, odkryłem niesamowite wręcz i niczym nie ograniczone możliwości programów graficznych takich jak Photoshop czy Corel Draw. Zarówno grafika wektorowa jak i bitmapowa oraz rozszerzenie tego warsztatu o grafikę 3D, pozwala realizować najśmielsze pomysły. Montując w jedną całość różnorakie elementy zaczerpnięte ze zdjęć, stworzone od podstaw samodzielnie, połączone z odręcznym rysunkiem, stworzyć można niesamowite kompozycje – wielorakie wizualnie i znaczeniowo.

Przedstawione tutaj prace to zarówno wieloelementowe kolaże, jak i proste fotomontaże oraz sceny renderowane w programach 3D.

grafika przejdź do sekcji fotografia

TEL. 798 873 931   GG: 1145139   E-MAIL: MGK@SKRZYNKA.PL   AKTA PERSONALNE   STRONA GŁÓWNA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- UWAGA!!! Wszelkie materiały publikowane na tej stronie (grafiki, projekty, zdjęcia, rysunki, logotypy, teksty, pliki multimedialne, itp.) stanowią własność autora, lub klienta, dla którego publikowane prace były wykonywane. Zawartość strony jest objęta ochroną, wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego. Strony lub ich części nie mogą być kopiowane, sprzedawane, dystrybuowane, przekazywane, sublicencjonowane, wykorzystywane w celach komercyjnych bez uprzedniego upoważnienia właściciela.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Copyright © 2008 by Marcin Grzeszczak
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------