grafika
fotografia
komiks
ilustracje
reklama
internet
teksty


•  abstrakcja
•  architektura
•  ludzie
•  fajerwerki
•  krajobrazy
•  kwiaty
•  niebo
•  zwierzęta

 

FOTOGRAFIA    

   fotografia - fajerwerki 0015   fotografia - abstrakcja 0015   fotografia - ludzie 0019

   fotografia - krajobrazy 0054   fotografia - kwiaty 0007   fotografia - niebo 0003

   fotografia - zwierzęta 0011   fotografia - krajobrazy 0033   fotografia - ludzie 0002

  


Fotografią interesowałem się od zawsze. Jeszcze za czasów szkolnych – w ramach zajęć – robiłem zdjęcia wiekowym już aparatem Zenit. Wywoływałem wszystko w zaimprowizowanej ciemni, na starym rozlatującym się powiększalniku. Efekty pozostawiały wiele do życzenia, ale zabawa była przednia. Była to głównie fotografia czarno-biała. W tym czasie udało się poznać podstawy kompozycji zdjęcia, kadrowania, naświetlania. Te umiejętności przydały się później, w czasach rewolucji w fotografii jaką stała się technologia cyfrowa.

Przedstawione tutaj zdjęcia wykonane są aparatem cyfrowym. Ich tematyka jest dość szeroka, od klasycznych krajobrazów i portretów poprzez eksperymenty z poruszeniem, do abstrakcji.

Zdjęcia te funkcjonują zarówno samodzielnie, jak i wykorzystywane są jako składowe moich prac z zakresu grafiki, reklamy czy komiksu.

fotografia przejdź do sekcji grafikaprzejdź do sekcji komiks

TEL. 798 873 931   GG: 1145139   E-MAIL: MGK@SKRZYNKA.PL   AKTA PERSONALNE   STRONA GŁÓWNA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- UWAGA!!! Wszelkie materiały publikowane na tej stronie (grafiki, projekty, zdjęcia, rysunki, logotypy, teksty, pliki multimedialne, itp.) stanowią własność autora, lub klienta, dla którego publikowane prace były wykonywane. Zawartość strony jest objęta ochroną, wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego. Strony lub ich części nie mogą być kopiowane, sprzedawane, dystrybuowane, przekazywane, sublicencjonowane, wykorzystywane w celach komercyjnych bez uprzedniego upoważnienia właściciela.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Copyright © 2008 by Marcin Grzeszczak
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------